KIM JESTEM?

Cześć. Nazywam się Ania i studiuję sztukę pisania, żeby wypisywać bzdury w internecie.

Na co dzień jaram się psychologią, marzy mi się życie w Hiszpanii, czytam tony książek i dużo sprzątam. Widok czystej łazienki dobrze robi, kiedy ma się w głowie burdel. Od dzieciaka piszę głupkowate opowiadania, przez dwa lata prowadziłam bloga, teraz piszę bajki dla dzieci, kiepskie romanse i felietono-artykuło-dziennikarskoformo-coś. Chciałabym wydać coś z zakresu liberatury, ale co za dużo to nie zdrowo.

Pomijając pisanie, dużo choruje. Choruje i nie boje się głośno o tym mówić. Działam prężnie w social mediach pod względem uświadamiania społeczeństwa o chorobach i zaburzeniach psychicznych. Choruję na depresje i fobie społeczną, mam za sobą 7 lat zaburzeń odżywiania, codziennie łykam magiczne tabletki na stabilizacje nastroju i wcale się tego nie wstydzę. Uważam, że w Polsce, zdecydowanie za dużo osób nadal błędnie postrzega osoby chore, bagatelizując ich problemy. Chcę naprawić świat, chociaż to trochę szalone.

Często wpadam w panikę i boje się, że nikt mnie nie polubi. Może chociaż uda Ci się polubić moje teksty, wtedy będę już naprawdę super szczęśliwa! Cenie ludzi, którzy mają szerokie spojrzenie na świat, są autentyczni i nie boją się głośno mówić o sprawach, o których zdecydowana większość milczy.

Usiądź wygodnie, zrób sobie kawkę i poczytaj trochę tych bzdur. Nie lubię hejterstwa i szybko pozbywam się go z mojej przestrzeni. Moje miejsca w sieci są dla mnie bardzo ważne, nie lubię jak ktoś psuje ich atmosferę. Pisanie, że na niczym się nie znam, jestem za młoda/brzydka/chuda/gruba/głupia, żeby wypowiadać się na dany temat to nie jest konstruktywna krytyka. Jeśli myślisz inaczej, naciśnij krzyżyk i nie wracaj. Tutaj dajemy sobie całą miłość, która mieści się w naszych serduszkach.

Kocham mocno i ściskam. Baw się dobrze, a w razie wątpliwości wpadnij do zakładki kontakt.

Buzi.